Cyklistika.cz

CYKLISTICKÝ KLUB TJ LOKOMOTIVA NYMBURK

Archiv článků a reportáží 2015
24.12.2015

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016

Je načase popřát pěkné Vánoce i Vám všem návštěvníkům, kteří se sem podíváte byť jen na skok anebo se pravidelně vracíte, abyste se dozvěděli co je nového v cyklistickém oddílu Nymburk.

08.11.2015

VYHLÁŠENÍ ČTVRTEČNÍHO SPURTOVÁNÍ 2015 + ROZLUČKA

V sobotu se uskutečnilo vyhlášení nejlepších spurterů Čtvrtečního spurtování 2015, které doprovázela posezónní rozlučka. Cyklistická sezóna je za námi a bylo zapotřebí si také trochu vyhodit z kopýtka a rovněž probrat události týkajících nejen samotné cyklistiky. Děkujeme všem zúčastněným členům a rovněž Pepovi Burianovi (Hospoda u Kocoura) za poskytnuté zázemí.

24.10.2015

ZA GULÁŠEM A KOBLÍŽKY DO DOUBRAVAN 2015

Sobotní slunečný den patřil takové menší rozlučce s letošní cyklistickou sezonou a tak se vyrazilo za gulášem a koblížky do Doubravan k Fandovi.

20.10.2015

SEJDEME SE NA OSTROVĚ 2015

Uplynulý víkend se na Kmochově Ostrově v nedalekém Kolíně sešla řádka nejmladších závodníků, aby otestovali své cyklistické dovednosti před ukončením letošní cyklistické sezóny. Tohoto klání se zúčastnili i naši nejmladší závodníci - bratři Horynové Dan s Vlastou a rovněž také Marek Šimeček ze závodnické rodiny, který potvrdil své kvality a výborně odjetý závod horských kol V Jizerských horách (ČT Author Cup) a dojel si pro vynikající druhé místo.

14.10.2015

ČT AUTHOR CUP 2015

Vyvrcholením letošní sezóny byl bezesporu závod horských kol v Jizerských horách s přívětivým profilem tratě pro širokou veřejnost, jenž se uskutečnil uplynulou sobotu a to pod názvem ČT Author Cup 2015. Do Josefova Dolu se vypravil slušný počet závodníků nymburské cyklistiky včetně morální podpory z řad členů a rodinných příslušníků. Na severu vládlo slunečné počasí, a přestože se teplota pohybovala kolem deseti stupňů, nálada v prostoru cíle byla vynikající.

30.09.2015

ČASOVKA NA TRUBA 2015

Krásné sváteční dopoledne vylákalo partičku statečných k účasti na obnoveném závodě nedaleko od Českého Brodu. Jednalo se o časovku do kopce po rozbité silnici, která lákala spíše na horské kolo, než na silniční klasiku. Partička ve složení Katka, Martina, Karel a Pepa s Vlastou vyrazila z nymburského kruháku směr Český Brod těsně před obědem. Cestou jsme se pěkně rozjeli a místy nasávali vůně svátečních obědů, které se linuly z otevřených oken.

29.09.2015

KONÁROVICKÝ KOŘEN 2015

V neděli TJ Lokomotiva opět zabednila a to díky mladé dvojici Dohnalových a Lukášovi Ouzkému, který opět potvrdil roli MTB favorita. Závody s okruhovým charakterem se konaly v Konárovicích nedaleko města Kolína. V dětských kategoriích jsme měli zastoupení sourozenců Tomáše a Terezky, která si dobře vedla i minulou sobotu při domácím závodě Hořátevská rovina 2015. Tereza si s přehledem dojela pro první místo a s velkým náskokem tak zvítězila v kategorii Z11. Tomášovi to cca o půl minutky na prvenství nevyšlo, takže se musel v cíli spokojit s parádním druhým místem, za které si domů rovněž odvezl cenný kov.

25.09.2015

VIDEO - MTB CX HOŘÁTEVSKÁ ROVINA 2015

Připravili jsme pro Vás i krátké video sestřihy ze samotného závodu. Doufáme, že se Vám budou líbit.

21.09.2015

ZÁVOD MTB CX HOŘÁTEVSKÁ ROVINA 2015

Víkendová sobota patřila šestému ročníku domácímu závodu horských kol a to pod náležitým názvem Hořátevská rovina 2015. A proč zrovna „rovina“? Byl to závod, který cyklistický oddíl nymburské Lokomotivy připravil pro širokou veřejnost, nejen vynikajícím cyklistům, kteří se rok od roku množí ve startovním poli, ale i nadšencům, kteří si přijeli zazávodit mezi ostřílené borce bez větších porcí najetých tréninkových kilometrů.

17.09.2015

50. ELKOV VELKÁ CENA MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ 2015

Minulý týden se konalo v Hradci Králové kritérium, kterého se zúčastnili i naši borci. Mimo Lukáše Ouzkého, který poslal své dojmy ze samotného závodu, se na start postavili ještě Vlastimil Krupička, Karel Bartoš a Jan Šubrt. Nejlépe si dle předpokladů vedl Vlasta, který zakončil závod na krásném pátém místě. Karel Bartoš musel kvůli defektu odstoupit ze závodu stajně jako Jan Šubrt, který předčasně ukončil své působení v závodě po technických potížích. Lukáš dokončil závod s plným počtem kol na devatenácté pozici.

14.09.2015

TRÉNINK - HOŘÁTEVSKÁ ROVINA 2015

Již tento víkend v sobotu 19. září se pojede šestý ročník MTB CX závodu Hořátevská rovina 2015. Nabízíme všem účastníkům společný trénink již označené trasy. Kdo by měl zájem si projet a svým způsobem si osvojit trasu dlouhou 40km, ať přijede zítra na nymburské náměstí, kde bude sraz přesně v 17:00 a nekompromisní společný odjezd směr Hořátev v 17:15.

10.09.2015

LAWI TOUR CLASSIC 2015

Vlasta Krupička, Honza Šubrt a já jsme se zúčastnili české obdoby italské Strade Bianche, kterou bezvadně uspořádal Beny se startem a cílem ve Vinařicích. Počasí super (až na vítr).Na trati 81 km bylo pět prašných a šotolinových úseků. Startovalo celkem 100 účastníků a konkurence byla špičková. Zúčastnili se i Jirka Polnický, Zuzka Neckářová a Nikola Nosková, kteří jsou v nominaci ČR na nadcházející MS na silnici v USA.

09.09.2015

ŠANDOVKA NA KOZE

O uplynulém víkendu se jel závod Šandovka 15 v Žehušicích, kterého se zúčastnil letos výborně závodící Lukáš Ouzký a přestože se na startu nesešel velký počet závodníků, zaznamenal v časovce skvělý úspěch. Ve své kategorii si přivezl první místo a celkově v tomto závodě skončil na vynikajícím třetím místě.

07.09.2015

TRASA 6. ROČNÍKU MTB CX HOŘÁTEVSKÁ ROVINA PŘIPRAVENA

S radostí Vám oznamujeme, že trasa HR 2015 je označena a závodníci mají možnost zmapovat si trať či naplno začít trénovat na závod, který se jede už necelých dvanáct dní. Pozor ale, pokud někdo zabloudí v důsledku strhnutí značení zlomyslným škodičem, tak zato opravdu pořadatel nemůže. Trať se bude cca každý 3. den projíždět a popřípadě se bude značení doplňovat.

07.09.2015

VŠECHLAPSKÁ ŠLAPKA POD TAKTOVKOU CYKLISTIKY NYMBURK

Velká reprezentační skupina nymburské Lokomotivy, včetně samotného předsedy, místopředsedy a ekonoma klubu, se v sobotu sešla na závodě zvaném Všechlapská šlapka 2015. Vystoupení naší party by se dalo shrnout třemi slovy: přijeli-viděli-zvítězili. Závod na cca 34km zavedl všechny závodníky do loučeňských lesů. Ve startovním poli byli i vítězové loňského ročníku, Luděk s Mejlou, kteří nastupovali s jistými ambicemi.

03.09.2015

HOLICKÁ STOVKA 2015

V sobotu 29.8. se také odjel závod týmové časovky pod názvem Holická stovka. Přestože jsme neměli v tomto závodě přihlášen vlastní tým Lokomotivy Nymburk, popustili jsme uzdy alespoň Lukášovi Ouzkému, který doplnil trojici týmu BaKaKo. Právě od nich dostal Lukáš nabídku startovat s nimi společně v tomto prestižním závodě. Jako celek pracovali skvěle a v cíli jim patřilo po ujetých cca 100km celkově druhé místo.

02.09.2015

DOUBRAVA VYSOCINA TOUR 2015

Poslední prázdninový víkend, v sobotu 29. Srpna, se uskutečnil 9.ročník silničního závodu s názvem Doubrava – Vysočina tour 2015. V krásném okolí Železných hor, za ideálního cyklistického počasí byly vypsány dvě tratě o délce 40km a 100km. Startovní i cílovou obcí byly Vrdy nedaleko Čáslavi, kde se na start sto kilometrové trati s převýšením cca1000m postavili i naši dva závodníci Vlasta Krupička a Marek Krejčík.

01.09.2015

VELKÁ CENA MĚSTA ÚVAL 2015

Každoročně se v tuto dobu jezdí X-country závod dospělých, doprovázený mládežnickým závodem, pod názvem Velká cena města Úval. S nadšením jsme vyrazili do nedalekých Úval, abychom porovnali síly v mládežnických kategoriích. Kája jr, v kategorii 8-10let, vyjel na trať asi 2km dlouhou, kde absolvoval 2 okruhy s technickým úsekem po přírodním povrchu, tzn. tráva-křoví-půda. Odstartoval dobře a do první těžké zatáčky do kopce si hlídal druhou pozici, aby mohl právě v těžkém technickém úseku zaútočit na vedoucího jezdce, což se mu bez problémů podařilo.

27.08.2015

HORNOKRUTSKÁ 40TKA VIDEO + LUKÁŠ OUZKÝ

Osmého srpna se odjel pěkný MTB závod v Horních Krutech a na start závodu se postavil i Lukáš Ouzký, který tento závod vyhrál absolutně. Na internetu se objevila malá videoreportáž ze samotného závodu a proto Vám ji přinášíme. Lukymu moc gratulujeme a věříme v další skvělé výsledky před domácím závodem Hořátevská rovina.

26.08.2015

MALÁ HOŘÁTEVSKÁ ROVINA PRO DĚTI

Tak a je to tady!!! Holky a kluci, tátové a mámy. Pro letošní rok jsme pro Vás připravili novinku. V rámci závodu Hořátevská rovina 2015, tu pro Vás máme tzv. „Malou Hořátevskou rovinu“ o délce 11km. Kategorie jsou vypsány pro 9-11 leté, ti by měli startovat v doprovodu, alespoň jednoho z rodičů. Dále pak pro věkovou kategorii 12-14 let, ti samozřejmě mohou startovat jak s rodiči, tak i samostatně.

19.08.2015

ELM MEMORIÁL VÁCLAVA VELE - ČASOVKA DO VRCHU

V neděli 16.8.2015 se sešli účastníci seriálu Extraliga Masters v Železném Brodě, aby poměřily své síly na tamním kopci, kde se jela časovka do vrchu. Trasa byla dlouhá 8,4km s převýšením 170 výškových metrů. Náš cyklistický oddíl měl také účast v tomto závodě a do Brodu vyrazil Vlasta Krupička, Pepa Michl, Martin Kubů a Petr Vomáčko.

18.08.2015

OKOLO LIBICE 2015

V sobotu se odjelo další klání dětských závodů, kde se na start postavili naši nejlepší reprezentanti této kategorie Martinka Bartošová a Kája Bartoš. Oba si vedli nadmíru skvěle, když malý Kája přivezl stříbro a Martinka dokonce zaslouženě zlatý kov. Bombastické výsledky dvojce mladých talentů doplnil jejich trenér a táta v jedné osobě Karel Bartoš. Ten si dojel pro celkové páté místo a fantastické druhé ve své kategorii. Všem Bartošáčkům gratulujeme!!!

12.08.2015

ETAPOVÝ ZÁVOD VYSOČINA 2015 OČIMA VLASTY KRUPIČKY

Minulý týden ve čtvrtek začal populární 19. ročník mezinárodní cyklistický etapový závod mužů. Pod názvem závodu Vysočina 2015 se zaplnila startovní listina 113ti závodníky a mezi nimi i náš favorit klubu Vlastimil Krupička. Závod obsahoval čtyři etapy, během kterých se najelo 465km a nastoupalo přes 6500 výškových metrů. O tom, jak si vedl sám Vlasta Krupička se dozvíte dole.

08.08.2015

LUKÁŠ OUZKÝ ZVÍTĚZIL V ZÁVODĚ HORNOKRUTSKÁ 40TKA 2015

Uplynulou sobotu se v horkém počasí postavili na start Hornokrutské čtyřicítky odvážná tlupa bikerů a mezi nimi i náš Lukáš Ouzký. K naší velké radosti dokončil závod na absolutním prvním místě, když vychytrale zajel poslední kilometry závodu. Lukymu moc gratulujeme a věříme v další skvělé výsledky před domácím závodem Hořátevská rovina.

04.08.2015

VLASTA KRUPIČKA BOJOVAL V ZÁVODĚ MČR CHUDOSLAVICE 2015

V sobotu 1.8. se konal silniční závod Českého poháru v Chudoslavicích kam mě vzal Pepa Michl. I přes únavu a bolesti zad, se kterými jsem se potýkal posledních pár týdnů jsem nastoupil na start společně s necelou stovkou závodníků. Jeden okruh měřil 11km a náš závod byl vypsán na 14kol, takže to dávalo 154km.

02.08.2015

PODKRKONOŠSKÝ MARATON LÁZNĚ BĚLOHRAD 2015

První srpnový den se v Lázních Bělohrad odjel Podkrkonošský maraton, kterého se zúčastnili čtyři naši členové. Společně na start závodu se postavili Lukáš Ouzký, František Soukal, Miroslav Vanický a Jan Vanický. Nejlépe se dařilo Lukášovi, který si postupem sezóny vylepšuje svou, již tak výbornou, kondici. Závod dokončil na celkovém 20. místě, když do cíle dorazil za necelých sedm minut za vítězem. Na sto páté příčce dokončil závod Jan Vanický, 143. protnul pásku Fanda Soukal a pozice s konečným číslem 258 patřila Mirkovi.

27.07.2015

HLINECKÝ HŘEBEC 2015

Hlinsko hostilo odvážné cyklisty horských kol, aby se utkali na velmi náročném okruhu za nepříliš přívětivých povětrnostních podmínek. Na start závodu se postavil i náš Lukáš Ouzký, který si vyrazil na závod společně s kolínským Zdeňkem Zemánkem. Přestože Lukáš dorazil na závod v neodpočatém fyzickém stavu, zajel velmi slušný závod, když do cíle přijel na celkovém třináctém místě a osmém ve své kategorii.

20.07.2015

6.ROČNÍK MTB ZÁVODU HOŘÁTEVSKÁ ROVINA 2015

Opět po roce Vás srdečně zveme na již šestý ročník „pohodového“ závodu Hořátevská rovina 2015. Nezveme Vás pouze na pěkný, všem dostupný závod horských i cyklokrosových kol, ale také na dobré pivečko, klobásku a dobrou muziku během akce.

15.07.2015

PŘES TŘI VRCHY VYSOČINY 2015

V sobotu si přišli na své i milovníci horských kol a to přímo v obci Horní Cerekev. Právě tam si vyrazili jako už každým rokem Ilona Fliedrová a Petr Hlavička. Pro oba je tento závod srdcovou záležitostí a tak se poprali Ilona v závodě na 50km a Petr poměřil své síly na trase dlouhé 85km.

14.07.2015

BESKYD TOUR 2015

Uplynulou sobotu se uskutečnil další ročník kultovního závodu silničních kol Beskyd Tour 2015. Závody odstartovaly jako obvykle z náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm a to rovnou ve dvou trasách 80 a 182km. Závodu se zúčastnili i naši zástupci cyklistického oddílu a nemohl to být nikdo jiný, než Vlasta Krupička s Pepou Michlem. Vlasta si prubnul trasu dlouhou 182km a Pepa potrénoval na kratší vzdálenosti. Jak oba dopadli si můžete přečíst v komentáři Vlasty Krupičky.

09.07.2015

ŽLEBSKÝ ZUBR 2015

V neděli 5.7. jsme vyrazili s kamarády (Petrem Pilným a Jirkou Jurečkou) na závod do Žlebů. Závod vedl přes Železné hory v okolí sečské přehrady. Startovalo se v pravé poledne a bylo to jen na 70km a tak jsme tam vyrazili na kolech.

22.06.2015

HOUŠTECKÝ CYKLOMARATON 2015

Oblíbený Houštecký cyklomaraton startoval již podvanácté ve Staré Boleslavi. Trasám dlouhým 62 a 82km dnes bohužel nepřálo počasí, což se projevilo na pomalejších časech všech závodníků. V dětských závodech jsme měli tradiční účastníky Martinku a Káju Bartošovic.

21.06.2015

MEGA FOTOGALERIE MČR MCELY 2015

Velmi rozsáhlá fotogalerie domácího silničního závodu - Mistrovství České republiky amatérských cyklistů Mcely 2015 v rámci Extraligy Masters.

18.06.2015

MČR MCELY JIŽ TUTO NEDĚLI

Cyklistický oddíl klubu TJ Lokomotiva Nymburk dostal po roce své existence důvěru od organizačního výboru cyklistické soutěže Extraliga Masters a letošní silniční závod v obci Mcely u Nymburka se pojede v rámci Mistrovství České republiky. Proto srdečně zveme všechny fanoušky cyklistiky na silniční závod ostřílených borců mezi kterými najdete také domácí členy nymburského týmu.

15.06.2015

NÁŠ VELKÝ KAMARÁD ZDENDA JE ZPĚT!

S velkou radostí jsme dnes přijali zprávu, že náš velký kamarád Zdenda Černý je zpátky a snad tento týden se vrátí z nemocnice. Oplývá pozitivní energií, což je vidět i na snímku, kde jasně dává najevo, že to má tak všechno trochu u (__!__) ...

12.06.2015

ELM HODONICE ČASOVKA + SILNICE

Hodonice u Znojma hostily další podnik celostátní soutěže amatérských cyklistů. Tentokrát se jela v sobotu rovinatá časovka a v neděli klasický silniční závod. Do Jihomoravského kraje se na sobotní časovku vydal Petr Vomáčko a Josef Michl. V neděli přijela posílit cyklistický oddíl Nymburk i stálice tohoto šampionátu, Vlastimil Krupička.

11.06.2015

MTB MERIDA CYKLOMAŠTALE 2015

Prosečská prosluněná sobota patřila závodníkům horských kol a na trase 50km měl své zástupce i nymburský oddíl cyklistiky. Dohromady se této cyklistické akce zúčastnilo pět našich závodníků – Ilona Fliedrová, František Soukal, Miroslav Vanický, Jan Vanický a Lukáš Ouzký. Nejlépe si vedl Ouďan, který tu již v loňském roce zajel slušný výsledek, ovšem letos potvrzuje své kvality a díky jeho osobitému systému tréninku začíná sklízet vytoužené ovoce.

05.06.2015

ČTVRTEČNÍ SPURTOVÁNÍ – ROUND 6

Včerejší den opět ve víru spurtů. Šesté kolo doprovázelo skutečně letní počasí a na startu se sešlo cirka deset spurterů. Chyběli největší hvězdy seriálu, Lukáš Ouzký, Vlastimil Krupička, Marek Krejčík nebo Radomír Melša. I tak se o kvalitní trénink postarali Karel Bartoš, nově i Dennis van Driel, stálice Pepa Michl, a Petr Pilný, Zdeněk Zemánek nebo Miloslav Pohl s Katkou Krejčíkovou a Honzou Šubrtem. Nováček a zároveň člen našeho klubu Dennis překvapil všechny ostatní, když si dojel pro největší bodový příděl s hodnotou 11bodů.

03.06.2015

ELM - MONÍNEC

V neděli se hrstka našich členů, ve složení Blanka Hyblerová, Katka Krejčíková, Vlastimil Krupička, Josef Michl, Milan Hrubec a Dennis van Driel, sešla na startu závodu Monínec, aby se porvali o nejlepší umístění na těžké kopcovité trati, která prověřila vrchařské dovednosti všech účastníků.

02.06.2015

MČR - SILNIČNÍ ZÁVOD MCELY U NYMBURKA 2015

Cyklistický oddíl klubu TJ Lokomotiva Nymburk dostal po roce své existence důvěru od organizačního výboru cyklistické soutěže Extraliga Masters a letošní silniční závod v obci Mcely u Nymburka se pojede v rámci Mistrovství České republiky. Proto srdečně zveme všechny fanoušky cyklistiky na silniční závod ostřílených borců mezi kterými najdete také domácí členy nymburského týmu.

22.05.2015

POSLEDNÍ TŘI SILNIČNÍ ZÁVODY POHLEDEM VLASTY KRUPIČKY

Tohoto krásného závodu jsem se zúčastnil jako jediný z našeho týmu. Krásný jih Moravy přivítal velmi silnou konkurenci v závodě na 108km. Samotný začátek byl ovlivněn výkopovými pracemi na trase závodu, takže cca 15km se jelo volně a až poté nám odmávly ostrý start.

22.05.2015

ČTVRTEČNÍ SPURTOVÁNÍ – ROUND 4

Přestože se ve čtvrtek nad Blatem hemžily srážkové mraky, účast na čtvrtém kole Čtvrtečního spurtování byla překvapivě hojná a na pomyslný start se postavilo na deset spurterů. Na startu bohužel chyběl Vlastimil Krupička a Radomír Melša, přesto se o zábavu postarala ostřílená dvojice Ouzký Krejčík.

25.04.2015

BARTOŠÁCI KRALOVALI V ZÁVODĚ AUTHOR BEZDĚZ 50

Po sobotním závodění rodičů na Tour de Ralsko, se v neděli do boje pustily děti na Bezdězu. Dětský nymburský tým přijel podpořit i Honzík Šubrt a při svém prvním letošním startu si vedl moc dobře. Vítalo nás pěkné počasí a po příjezdu jsme zjistili, že ten samý nápad, závodit na Bezdězu, mělo i několik dalších borců nymburského týmu, s kterými jsme se pozdravili. Nafotili jsme i pár fotek, takže se účastníci zájezdu mohou najít.

21.05.2015

3. MÍSTO PRO KARLA BARTOŠE V ZÁVODĚ TOUR DE RALSKO

V sobotu jsme zamířili do Mimoně, kde se jel 11. ročník závodu Tour de Ralsko. Závod se pro Karla vyvíjel velmi dobře, protože jel s první skupinou mlaďasů, kde nebyl ani jeden ze "staříků"nad 40 let. Začátek závodu byl poměrně těžký, kamenité sjezdy a stoupání, vlastně nejtěžší etapa celého závodu.

15.05.2015

ČTVRTEČNÍ SPURTOVÁNÍ – ROUND 3

Včerejší Čtvrteční spurtování navštívilo více jak deset borců, kteří se poprali o body do průběžného hodnocení, ale především si mohli poměřit své síly nasbírané během předsezónního trénování.

11.05.2015

BIKECLINIC CUP 2015 - KOUŘIM

Tuto neděli jsme se opět vrátili do Kouřimi, tentokrát s dětmi na seriál Bikeclinic cup. Pořadatelé oproti loňsku změnili trať a celé zázemí závodu posunuli na louku nad Lechův kámen - památné místo. Trať byla asi 3km dlouhá a opět velmi technická. Po několika deštích také celkem mokrá, ale čekali jsme to horší. Závod se jel na 4 kola, která děti prověřila v dlouhých táhlých stoupáních a technických pasážích v lese.

08.05.2015

ELM - KRÁTKÉHO MEMORIÁL V SEZEMICÍCH

Uplynulý víkend hostily závodníky Extraligy Masters pardubické Sezemice a začalo se pěkně zostra a to hned 18km dlouhou rovinatou časovkou. Ta se jela v sobotu a v ní se představili naši čtyři závodníci. Zkušená Blanka Hyblerová, Petr Vomáčko, Milan Hrubec a Martin Kubů. Všichni naši závodníci si vedli velice dobře.

04.05.2015

KOUŘIMSKÁ 50tka

Několik borců z týmu se zúčastnilo závodu Kouřimská 50 na trasách 50 a 100km. Odvážlivci na 100km Karel Bartoš (ten zkušenější), Vlasta Krupička, Marek Krejčík a Míla Pohl se rozhodně neztratili a dva si dokonce dojeli pro umístění v první desítce - Vlasta na celkovém 5. místě, Karel na celkovém 8. místě avšak v kategorii 40-49 získal pohár pro 3. nejlepšího (viz stránky s výsledky závodu).

30.04.2015

ELM - JARNÍ ČASOVKA HODKOVICE NAD MOHELKOU

V neděli 26. dubna začala další série závodů Extraliga Masters, čili celostátní soutěž amatérských cyklistů. Šňůru vydatných závodů a časovek po celé republice odstartovala Jarní časovka v Hodkovicích nad Mohelkou a v ní se představili naši členové, kteří bojovali za oddíl cyklistiky Nymburk i v loňském roce.

28.04.2015

MTB ZÁVOD BOHEMIE NOVÝ BOR

V neděli 26.4. 2015 jsme s kamarádem Standou vyrazili do Nového Boru na závody horských kol. Po cestě do Boleslavi docela vydatně pršelo, ale za ní to bylo už lepší. Nálada stoupala a když jsme dorazili na místo, ihned jsme se šli registrovat do závodu.

27.04.2015

BIKECLINIC CUP 2015 - PRAHA LETŇANY

Dětský seriál Bikeclinic cup se letos poprvé konal v Praze Letňanech. Závodu se zúčastnila jen Martina, protože Kájas den před závodem lehl s teplotou. Počasí sice slibovalo úplně vše, ale to nás neodradilo a tak Máťa vyrazila na závody se svým osobním trenérem.

27.04.2015

ČARODĚJNICE NA KOLECH 2015 - DĚTSKÉ ZÁVODY

V sobotu 25.4.2015 se v Nymburce na Ostrově jel oblíbený dětský závod Čarodějnice na kolech, kterým každoročně symbolicky otevíráme s dětmi závodní sezónu. Zúčastnil se pouze Kája, protože kategorie jsou zde již jen do 10 let. Martina ale přijela bráchu samozřejmě podpořit a tak se mezi místními ukázala v týmovém nymburském dresu, který budil pozornost.

25.04.2015

ČTVRTEČNÍ SPURTOVÁNÍ – ROUND 1

Letošní série Čtvrtečního spurtování začala tento čtvrtek 23. dubna a to za pěkného počasí. Na první kolo se zde sešlo cca 12 cyklistů, kteří se porvali o to nejcennější a to o body do průběžného hodnocení. Nejlépe skončil s patnácti body kolínský Petr Pilný.

17.04.2015

ČTVRTEČNÍ SPURTOVÁNÍ 2015 ZAČÍNÁ

Příprava na silniční závody vrcholí a je třeba potrénovat fyzickou výbušnost a potrápit nohy hezky pěkně ze sedla. Chtěli byste si poměřit své síly na Čtvrtečním spurtování 2015? Tak neváhejte a přijeďte 23. dubna do obce Blato a zúčastněte se prvního kola naší série. Všichni jste vřele zváni. Podrobnosti o Čtvrtečním spurtování najdete v článku.

07.04.2015

NAFTOVÝ MOTOR BEZ VÝKONU NA XC ZÁVODĚ V PRAZE

O víkendu při tradičním veletrhu v Praze For Bikes byl uspořádán jako doprovodný program nedělní závod XC se startem v 12:00 před areálem výstaviště. Před startem jsme si okruh nejprve projeli.

10.02.2015

365 DNÍ WEBU

Uplynulou neděli, tedy 8.2.2015, to bylo přesně rok, co jsou naše stránky zpočátku ve zkušebním a posléze v ostrém provozu. Do této doby jsme pro Vás připravili přesně 97 příspěvků, z nichž většina se týkala reportingu ze zúčastněných cyklistických akcí, kde bojovali naši členové o ta nejlepší umístění.

10.01.2015

CYKLOFUTSAL ANEB ŠLAPKY S MÍČEM U NOHY

Sobotní odpoledne patřilo členům nymburské cyklistiky, kteří vyměnili svá zimní kola za kulatou věc a chuť zasítit do protihráčské branky. Našli se ovšem i tací, kteří si dopoledne najeli pár zimních kilometrů v tom ohromném vichru a poté se přišli vyběhat do haly zimního stadionu.

SponzořiTOPlist
Aktuální počet členů

105

70 dospělých a 35 mláďat
Přehled členů
Aktuální počasí

23.4. 2024 05:51:49

Návštěvnost webu
Zobrazení celkem 1372126x
UIP celkem 134015x
Zobrazeno za měsíc 3669x
UIP za mesíc 1269x
Zobrazeno za týden 919x
UIP za týden 465x