Cyklistikanymburk.cz
Hořátevská rovina 2017 již za:
Cyklistika.cz

CYKLISTICKÝ KLUB TJ LOKOMOTIVA NYMBURK

Archiv článků a reportáží 2015
18.07.2017

ZÁJEZD DO DOLOMIT

Ochutnávka etap Giro Italia V prvních prázdninových dnech se užší parta našeho oddílu vydala do Italských Dolomit prozkoumat proslulé lyžařské středisko Sella Ronda za letního počasí a vyzkoušet si tak průsmyky loňského Gira. Již dříve ověřeným strategickým místem byl penzion „Marisa“ asi 2km pod městečkem Arabba. Výchozí bod s nadmořskou výškou 1550m a terén v okolí penzionu s kousíčkem relativní roviny umožňoval pokojné návraty po nastoupených metrech, o které nebyla nouze. Každá vyjížďka v sobě ukrývala zhruba třicet mcelských kopců. Komfortní prostorná terasa se osvědčila ve všech směrech jako jídelna, čítárna, dílna i bar s možností dokonalého relaxu. Alpská bystřina pod penzionem, střežená místní veverkou zase posloužila jako improvizovaná kryokomora po dojezdu „etap“.

04.07.2017

HOŘÁTEVSKÁ ROVINA 2017 - SPUŠTĚNA ONLINE REGISTRACE

Rok se s rokem sešel a opět bychom Vás chtěli srdečně pozvat na již osmý ročník „pohodového“ závodu Hořátevská rovina 2017 - Memoriál Jiřího Ponce. Nezveme Vás pouze na pěkný, všem dostupný závod horských a trekových kol, ale také na dobré pivečko a klobásku. Letos pro Vás připravujeme opět digitální časomíru. Zajímavé ceny pro vítěze jsou připraveny! Občerstvení zajištěno pro všechny i hudba bude zajištěna pro lepší atmosféru. ONLINE REGISTRACE

15.06.2017

O NYMBURSKÉHO CYKLISTU 2017 - FOTOGALERIE

Rozsáhlá galerie fotek z dětských závodů z Nymburka.

13.06.2017

XVIII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2017

Josef Horvatovič se opět postavil na start prestižního závodu, který spadá do Mezinárodního MTB marathonu pod názvem Malevil Cup 2017 a splnil si tím jeho letošní předsevzetí, hlavně dojet do cíle. To se mu také po několika hodinách tvrdé dřiny v sedle horského kola splnilo a mohl si jeden z nejnáročnějších závodů MTB v České republice odfajfkovat. Závod vypsaný na 65km dokončil jako 251. a 92. v kategorii M40B.

24.05.2017

TRIATHLON OCEAN LAVA MONTENEGRO 2017

Na začátku nutno zmínit, že následující článek se nebude týkat jen a pouze členů klubu šlapajících neúnavně do pedálů bicyklu. V našem uskupení se objevil jakýsi „nešvar“ v dobrém slova smyslu a to TRIATLON respektive 1,9 km plavání / 90 km kolo / 21 km běh. Jak to nazvat? Výzva? Krize středního věku? No, i kdyby, proč ne. Lze to považovat za tu lepší variantu. Z mnohočlenného osazenstva se u některých jedinců zrodila touha zkusit sport v trojrozměrné dimenzi.

23.05.2017

O NYMBURSKÉHO CYKLISTU 2017 - POZVÁNKA NA DĚTSKÉ ZÁVODY

Cyklistický oddíl klubu TJ Lokomotiva Nymburk bude po loňském prvním ročníku pořádat další cyklistické závody pro ty nejmenší závodníky a závodnice. Tímto bychom Vás a Vaše ratolesti chtěli pozvat na druhý ročník dětských závodů na kole pod názvem "O nymburského cyklistu". Závod se opět pojede v domácím prostředí, tedy v Nymburce na hasičském hřišti vedle zimního stadionu. Trať bude nenáročná jako minulý rok.

23.05.2017

AUTHOR 50 BEZDĚZ 2017

V neděli se za slunného počasí rozjelo několik stovek závodníků krásnou přírodou Máchova kraje kolem Bezdězu. Závod série Author 50 hostil i naše závodníky. Průřez věkovými kategoriemi byl velký a dostavila se i moc pěkná umístění. Jak probíhal závod našeho nejlepšího účastníka, Vám přiblíží Mejla Pohl.

22.05.2017

BIKE PRAGUE 2017

Uplynulou sobotu se postavilo na start oblíbeného závodu Bike Prague (patří do přestižní mezinárodní série Inter-Mountain Series) v Praze Butovicích několik stovek bajkerů, aby prověřili své cyklodovednosti například v technických sjezdech, prudkých výjezdech a dalších zajímavých místech trasy na 35 a 65 km.

15.05.2017

POZVÁNKA NA EXTRALIGA MASTERS MCELY 2017 - SILNICE

Cyklistický oddíl klubu TJ Lokomotiva Nymburk bude opět po roce pořádat silniční cyklistický závod nedaleko Nymburka v obci Mcely, který spadá do kalendáře cyklistické soutěže amatérských cyklistů Extraliga Masters. Srdečně zveme všechny fanoušky cyklistiky na silniční závod ostřílených borců, mezi kterými najdete také domácí závodníky a členy nymburského týmu. Závod bude startovat a končit jako obvykle na vrcholu stoupání mcelského „kopečku“ u zámku, proto zejména finiš bude skutečně atraktivní podívanou.

11.05.2017

KOUŘIMSKÁ 50

Čas letí jako splašená dostihová kobyla a uplynulý víkend odstartoval devátý ročník oblíbeného závodu Kouřimská padesátka, která se tentokrát jela i jako dvoudenní etapák silnice + MTB. Z řad našich závodníků se na start postavila dvojka Bartoš Bartošová, Katarina Krejčíková, Marek Krejčík, Josef Michl, Dennis Van Driel a náš nový člen Josef Horvatovič, který se zúčastnil nedělního MTB závodu. Všichni závodníci zaznamenali skvělá umístění i přes nelehkou pořadatelskou organizaci.

07.05.2017

ELM CHVALETICE A PAVÉ TOUR

Naši závodníci se uplynulý prodloužený víkend postavili na start silničního závodů ve Chvaleticích a o dva dny později zavítali na Pavé tour do Milovic.

27.04.2017

AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ

Zimní přestávka už dávno vzala za své a mnoho dychtivých cyklistů se postavilo na start padesátky, aby poměřili své síly a dovednosti v sedlech horských kol. Závodu, který se jel na padesát kilometrů v překrásném Českém ráji, se postavilo několik závodníků a závodnic z řad cyklistiky Nymburk.

21.03.2017

POZVÁNKA NA MEJLATLON 2017

Cyklistika Nymburk srdečně zve všechny návštěvníky a fanoušky duatlonu na třetí ročník Mejlatlonu pořádaný naším členem Mejlou, který se po roce opět pustil do organizování tohoto závodu (kolo+běh) pro nejširší veřejnost. Podpořte tuto jedinečnou událost s přátelským duchem a přijeďte poměřit své síly jak na kole, tak v běhu mezi vaše vrstevníky. Mejlatlon startuje 27.května 2017.

SponzořiTOPlist
Aktuální počet členů

96

65 dospělých a 31 mláďat
Přehled členů
Aktuální počasí

23.7. 2017 18:39:50

Návštěvnost webu
Zobrazení celkem 535221x
UIP celkem 41488x
Zobrazeno za měsíc 16101x
UIP za mesíc 3050x
Zobrazeno za týden 3265x
UIP za týden 1013x