CYKLISTICKÝ KLUB TJ LOKOMOTIVA NYMBURK

Článek
11.06.2014

MERIDA CYKLO MAŠTALE PROSEČ 2014

Kdo v sobotu nelenil, mohl se zúčastnit, navzdory tropickému počasí, závodu horských kol v Proseči a to pod názvem Merida Cyklo Maštale 2014. I náš cyklistický klub měl zastoupení v tomto závodě, když se na startovní čáru postavila závodnice Ilona Fliedrová a jako týmový doprovod ji dělali společnost Lukáš Ouzký, František Soukal a kluci Vaničtí. Všichni si vedli moc dobře, například Lukáš si dojel pro celkové 64. místo se ztrátou cca 20minut na vítěze. Ve své kategorii to pak bylo 42. příčka. Druhý s nejlepším časem byl Fanda, ten si časem 1:51:25 dojel pro 131. místo, ale ve své kategorii to bylo 15. flek. Zhruba dvě minuty za ním dospěchal do cíle Honza Vanický na 140.(82.kat) místě. Mirek Vanický zdolal padesátikilometrovou trať za dvě hodiny a tři minuty, což v konečné fázi znamenala 206. příčka a ve své věkové kategorii 55. pozice. Svým soupeřkám pořádně zamotala hlavu Ilka, když nasadila téměř vítězné tempo a do cíle dojela na 226. místě, ovšem v její kategorii si vedla skutečně dobře a zaslouženě si vybojovala fantastické 2.místo!!!